Kariera

Rób to co lubisz

STAWIAMY na Ciebie!

Zostań jednym z członków naszego 250-osobowego zespołu. Wraz z nami rozwijaj branżę spożywczą, rozwijaj siebie.

Uczestnicz z nami w wielu dynamicznie rozwijających się projektach o międzynarodowym charakterze. Poznaj ciekawych ludzi i kreatywne zespoły o dużym potencjale rozwoju.

Praca w PAULA Ingredients wzbogaci Twoje doświadczenie i wiedzę, dając Ci możliwość szybkiego rozwoju w obszarach związanych z Twoją specjalizacją, czy zainteresowaniami. Jednym z naszych priorytetów jest dalszy rozwój, możliwy dzięki ludziom, takim jak Ty.

 

REKRUTACJA@paulaINGREDIENTS.COM

AKTUALNE

oferty Pracy

Administracja

Online Marketing Specialist

Kalisz

Interesujesz się Marketingiem Online oraz Social Mediami, jesteś kreatywną osobą? Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj nowe, ciekawe projekty!

Sekretarka

Kalisz

Jeśli jesteś  obowiązkową osobą, która dobrze wie, jak zarządzać czasem i koordynować pracę biurową – koniecznie odpowiedz na naszą ofertę! 

techniczne/PRODUKCYJNE

Mechanik maszyn produkcyjnych​

Kalisz

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? W związku z rozwojem Działu Technicznego Utrzymania Ruchu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Mechanik maszyn produkcyjnych.

Specjalista ds. Oceny Organoleptycznej Wyrobu Gotowego

Kalisz

Dołącz do zespołu specjalistów dbających o stałe podnoszenie jakości naszych produktów.

Automatyk / Elektryk

Kalisz

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? W związku z rozwojem Działu Technicznego Utrzymania Ruchu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Automatyk / Elektryk.

Pracownik Gospodarczy

Kalisz

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i  łatwo nawiązujesz kontakty? Potrafisz konsekwentnie dążyć do celu i realizować założone plany? Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu!

Automatyk / Elektryk

Kalisz

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? W związku z rozwojem Działu Technicznego Utrzymania Ruchu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Automatyk / Elektryk.

Pracownik produkcji

Parzew

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Pracownik produkcji.

Co jeszcze

Warto Wiedzieć?

Praca z nami to świetna okazja, by robić to, co najbardziej lubisz i dalej podnosić swoje kompetencje. Inwestujemy w dalszy rozwój naszych współpracowników, by jak najlepiej wykorzystać potencjał każdej osoby w zespole. Dodatkowo oferujemy szeroki pakiet socjalny (m.in. Karty MultiSport, wczasy pod gruszą, etc.).

Jesteśmy zarówno producentem, jak i sprzedawcą naturalnych składników do żywności. Naszymi Klientami są zarówno światowe koncerny spożywcze, jak i firmy o charakterze lokalnym. Posiadamy szerokie spektrum kompetencji i struktur w obu zakładach produkcyjnych m.in. w takich działach jak: produkcja, sprzedaż, R&D, jakość, marketing, zakupy, IT, magazyn czy dział techniczny.

Proces jest tak ułożony, by wspólnie poznać się jak najlepiej. Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV za pośrednictwem strony www bądź e-mail, następnie jest ono weryfikowane i w sytuacji, gdy Twoje kompetencje są tym, czego poszukujemy, umawiamy się na rozmowę. 

W rozmowie masz okazję zapytać o wszystkie nurtujące Cię kwestie. W przypadku niektórych stanowisk sprawdzamy techniczne umiejętności kandydata. 

Proces rekrutacji trwa średnio od 2 do 4 tygodni, po tym okresie kontaktujemy się ze wszystkimi osobami aplikującymi na dane stanowisko z informacją o zatrudnieniu. Każda nowo zatrudniona osoba otrzymuje od nas pakiet początkowy, w którym znajdują się materiały informacyjne dot. ogólnej oferty firmy oraz zbiór podstawowych informacji organizacyjnych dotyczących naszej codziennej współpracy.