Kariera

Rób to co lubisz

STAWIAMY na Ciebie!

Zostań jednym z członków naszego 250 osobowego zespołu. Wraz z nami rozwijaj branżę spożywczą, rozwijaj siebie.

Uczestnicz z nami w wielu dynamicznie rozwijających się projektach o międzynarodowym charakterze. Poznaj ciekawych ludzi i kreatywne zespoły o dużym potencjale rozwoju.

Praca w PAULA Ingredients wzbogaci Twoje doświadczenie i wiedzę, dając Ci możliwość szybkiego rozwoju w obszarach związanych z Twoją specjalizacją , czy zainteresowaniami. Jednym z naszych priorytetów jest dalszy rozwój, możliwy dzięki ludziom, takim jak Ty.

 

rekrtuacja@paula.com.pl

AKTUALNE

oferty Pracy

ADMINISTRACYJNE

Key Account Manager

Kalisz

Konsekwentnie dążysz do celu i realizujesz swoje wcześniej założone plany? W takim razie Ciebie szukamy.

Marketing Communication Leader

Kalisz

Twórczość,  kreatywność i pasja to wartości, które są Ci bliskie? Dołącz do naszego Zespołu Kreatywnego. 

techniczne/PRODUKCYJNE

Brygadzista

Kalisz

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? Potrafisz dążyć do celu i realizować założone plany? Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu!

Mechanik Maszyn Produkcyjnych

Kalisz

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia?  Dołącz do Działu Technicznego Utrzymania Ruchu.

Automatyk / Elektryk

Kalisz

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia?  Dołącz do Działu Technicznego Utrzymania Ruchu. 

Co jeszcze

Warto Wiedzieć?

Praca z nami to świetna okazja by robić to, co najbardziej lubisz i dalej podnosić swoje kompetencje. Inwestujemy w dalszy rozwój naszych współpracowników, by jak najlepiej wykorzystać potencjał każdej osoby w zespole. Dodatkowo oferujemy szeroki pakiet socjalny (m.in. Karty MultiSport, wczasy pod gruszą, etc).

Jesteśmy zarówno producentem jak i sprzedawcą naturalnych składników do żywności. Naszymi Klientami są zarówno światowe koncerny spożywcze jak i firmy o charakterze lokalnym. Posiadamy szerokie spektrum kompetencji i struktur w obu zakładach produkcyjnych m.in. w takich działach jak: produkcja, sprzedaż, R&D, jakość, marketing, zakupy, IT, magazyn czy dział techniczny.

Proces jest tak ułożony by wspólnie poznać się jak najlepiej. Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV za pośrednictwem strony www bądź e-mail, następnie jest ono weryfikowane i w sytuacji gdy Twoje kompetencje są tym czego poszukujemy umawiamy się na rozmowę. 

W rozmowie masz okazję zapytać o wszystkie nurtujące Cię kwestie. W przypadku niektórych stanowisk sprawdzamy techniczne umiejętności kandydata. 

Proces rekrutacji trwa średnio od 2-4 tygodni, po tym okresie kontaktujemy się ze wszystkimi osobami aplikującymi na dane stanowisko z informacją o zatrudnieniu. Każda nowo zatrudniona osoba otrzymuje od nas pakiet początkowy, w którym znajdują się materiały informacyjne dot. ogólnej oferty firmy oraz zbiór podstawowych informacji organizacyjnych dotyczących naszej codziennej współpracy.