Kontakt

Porozmawiajmy

PAULA Ingredients sp. z o. o. Sp. k.

NIP: 6182093096 REGON: 300979813 KRS: 000317785
kalisz
Zakład produkcyjny
ul. Łódzka 145a, 62-800 Kalisz
 
Sekretariat

paula@paula.com.pl
+48 62 765 49 11

PARZEW
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
Parzew 14, 63-220 Kotlin

Sekretariat

paula@paula.com.pl
+48 62 740 59 35

godziny
Pon-Pt: 7:30 – 16:00
GODZINY
Pon-Pt: 8:00 – 16:00
OGÓLNY KALISZ

+48 62 765 49 11

OGÓLNY PARZEW

+48 62 740 59 35

e-mail

paula@paula.com.pl

Sprzedaż Polska

Agnieszka Walczyńska

Sales Operation Manager

agnieszka.walczynska@paula.com.pl
+48 62 765 49 34

Iwona Rareta

Key Account Manager

iwona.rareta@paula.com.pl
+48 62 765 49 21

Katarzyna Papierska

Key Account Manager

katarzyna.papierska@paula.com.pl
+48 62 765 49 16

Natalia Powałowska

Key Account Manager

natalia.powalowska@paula.com.pl
+48 62 765 49 16

Sprzedaż Eksport

Anna Zamojska

Export Manager

anna.zamojska@paula.com.pl
+48 62 765 49 11

Tomasz Mlącki

Key Account Manager

tomasz.mlacki@paula.com.pl
+48 62 765 49 23

Patryk Skorupski

Sales Specialist

patryk.skorupski@paula.com.pl
+48 62 765 49 37

Katarzyna Magiera

Key Account Manager

katarzyna.magiera@paula.com.pl
+48 62 765 49 14

Marika Radaś

Sales Administration Specialist

marika.radas@paula.com.pl
+48 62 765 49 48

Marcin Kubiak

Sales Specialist

marcin.kubiak@paula.com.pl
+48 62 765 49 37

Marta Deka

Sales Support & Events Specialist

marta.deka@paula.com.pl
+48 62 765 49 48

BĄDŹ PIERWSZY, bądź na czasie.

Dowiedz  się jako pierwszy o nowościach, poznaj najlepsze inspiracje odpowiadające na nadchodzące trendy rynkowe. Zapisz się do Newslettera.

KALISZ ZAKŁAD PRODUKCYJNY - jak dojechać?

PARZEW ZAKŁAD PRODUKCYJNY - JAK DOJECHAĆ?